Rusztowanie Roku 2023

17 maja 2024, jak i cały weekend dla branży rusztowań oraz szalunków był wyjątkowy. Nie tylko mogliśmy się z Wami spotkać podczas III Mistrzostw Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań, uczestniczyć w seminariach oraz zapoznać się z nowościami w branży, ale mieliśmy także przyjemność wzięcia udział w bankiecie kończącym BMR 2024, podczas którego rozstrzygnięto IX edycję konkursu na Rusztowanie Roku.

W tegorocznej edycji „Rusztowania Roku” również wzięliśmy udział i przedstawiliśmy nasz autorski projekt stojaka rusztowania przestrzennego, któremu Kapituła Konkursu przydzieliła 1 miejsce w kategorii „Technologia i Bezpieczeństwo”, za co serdecznie dziękujemy.

Nasza firma stale się rozwija, a ta nagroda udowadnia, że jakość PIONART od lat jest niezmienna, technologie przez nas kreowane wciąż są w branży doceniane i potrzebne. Nie spoczniemy jednak na laurach i niejednym Was jeszcze zaskoczymy, dlatego śledźcie nas na bieżąco :)

III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań

W piątek 17.05.2024 województwo warmińsko-mazurskie rozbrzmiało dźwiękiem stali i syren. Producenci rusztowań i szalunków z całej Polski, pracownicy firm budowlanych i inni zainteresowani zjechali się do Olsztyna, aby wziąć udział w największym wydarzeniu rusztowaniowym tego roku. Na miejscu odbyły się pokazy bezpieczeństwa na budowach, drużyny rywalizowały w konkursie na bezpieczny montaż rusztowania, a oglądający mogli podziwiać ciekawe konstrukcje rusztowaniowe i szalunkowe, które prezentowały obecne tam firmy.

My również mieliśmy przyjemność uczestnictwa w tym wydarzeniu w roli wystawcy oraz sponsora. Jako firma z wieloletnim stażem w produkcji rusztowań, stawiająca przede wszystkim na bezpieczeństwo, wierzymy, że takie inicjatywy są ważne, a edukacja poprzez praktykę to najskuteczniejsza forma zdobywania wiedzy. Cieszymy się, że moglibyśmy być częścią tego wydarzenia, za co organizatorom i uczestnikom serdecznie dziękujemy!